Wakacje, tak długo wyczekiwane dobiegają końca. Kto spędził je z Domem Kultury Płotach ten wie, że były pełne radości, ciekawych przygód i doświadczeń. W czwartek 17 sierpnia zakończyły się wakacje z Domem Kultury. Jest co wspominać. Nasi milusińscy uczestniczyli w szeregu zajęć zorganizowanych specjalnie dla nich. Przez całe wakacje odbywały się u nas zajęcia sportowe i aktywne zmagania, na placu pod domem kultury. Najmłodsi oddawali się również pasji plastycznej, ukazując swój talent podczas plastycznych zajęć. Duże pole manewru mieli również kucharze-amatorzy. Wakacje z Domem Kultury to także liczne spacery – na okoliczne place zabaw spacery po okolicy, zwiedzanie okolicznych ciekawostek i zabytków.  Odbyło się także klika fantastycznych wycieczek: dzieci odwiedziły takie miejsca jak: Motylarnie w Niechorzu, skansen Słowian i Wikingów w Wolinie, Zamek w Drahimiu, Park Trampolin w Szczecinie, Park Rozrywki Pomerania w Dygowie, Mini zoo w Wierzbowej, a także przeżyły Piracką Przygodę i rejs statkiem w Kołobrzegu. Na sam koniec wakacyjnych zmagań uczestnicy zajęć zostali zaproszeni na podsumowanie, gdzie otrzymali pamiątkowy dyplom, słodki poczęstunek oraz zestaw Happy Meal z McDonald. Wakacje 2017 przechodzą do historii jako baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo udane! Zapraszamy za rok!!