16 marca w Domu Kultury po raz kolejny odbył się koncert z cyklu „dla Niepodległej” . Tym razem na scenie płotowskiego Domu Kultury zaprezentował się młody, zdolny zespół „Daydream” na co dzień grający i reprezentujący DK Płoty. Mocne rokowe brzmienia przyciągnęły dość liczną grupę mieszkańców. Tylu bisów u nas jeszcze nie było. Chłopaki z „Daydreamu” dali czasu. Piecze nad zespołem trzyma Pan Tomasz Zdrozis (senior), który uczy, pomaga i śpiewa. W skład zespołu wchodzą: Mateusz Manturuk (perkusja), Jarosław Gajdziński (gitara basowa) oraz Tomasz Zdrozis (junior) gitara basowa. Zapraszamy Państwa już 14 kwietnia na kolejny koncert z cyklu „dla Niepodległej”. Tym razem w DK Płoty akustycznie zagrają dla nas Tomasz Skierczyński oraz Gabriel Fleszar znany z takich utworów jak „Kropla deszczu” oraz „Bilet do nieba”.