Warsztaty artystyczne w Domu Kultury w Płotach

17 marca w Domu Kultury w Płotach odbyły się całodzienne warsztaty artystyczne. Pomysłodawcą a zarazem organizatorem warsztatów była Pani Kierownik DK Anna Buchholc. W zajęciach wzięło udział 10 pań rozpoczynających staże w świetlicach wiejskich Gminy Płoty. Warsztaty poprowadziła Pani Natalia Jastrzębska, pasjonatka, a zarazem instruktor zajęć artystycznych z Akademii Smaku & Rękodzieła Pasyonatca z Ustronia Morskiego. Warsztaty Mixed Media Artis były doskonałą okazją do zapoznania się z nieograniczonymi możliwościami działań plastycznych na bazie ogranicznej ilości materiałów. Zajęcia zapewne na długo zapadną uczestniczką w pamięci ze względu na to, iż warsztaty plastyczne zawsze są źródłem przyjemności, doznań estetycznych i dają możliwość rozwinięcia skrzydeł wyobraźni na zajęciach w świetlicach wiejskich.