We wtorek 15 maja w Domu Kultury w Płotach odbyło się uroczyste zakończenie roku kulturalnego 2017/2018. O godz.17.00 Pani Kierownik Anna Buchholc oficjalnie rozpoczęła uroczystość, witając serdecznie wszystkich przybyłych gości- Panią Wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej w Płotach Dorotę Tarczyńską, Panią Skarbnik Gminy Płoty Elżbietę Charkiewicz oraz Panią Wicedyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie Barbarę Janczyszyn. Następnie pogratulowała instruktorom, a także podziękowała im za cały trud włożony w rozwijanie umiejętności oraz pasji swoich podopiecznych, a dzieciom wytrwałości i sukcesów osiąganych w trakcie całego minionego roku. Po wystąpieniu Pani Kierownik rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez sekcje działające w DK Płoty. Jako pierwsza zaprezentowała się sekcja muzyczna wraz z instruktorem Panem Tomaszem Skierczyńskim. Następnie na scenie zaprezentowali się najmłodsi tancerze z Domu Kultury na co dzień trenujący w Szkole Tańca Iskra pod bacznym okiem Pani Katarzyny Radomskiej. Po części oficjalnej instruktorzy wręczyli swoim podopiecznym dyplomy, a Pani kierownik słodki upominek. Sekcje działające w DK w roku kulturalnym 2017/2018- Akademia Malucha- instruktor Joanna Tymowicz, Nauka gry na instrumentach- instruktor Tomasz Skierczyński, Akademia Smaku- instruktor Łukasz Rachubiński, lektorat z języka angielskiego- instruktor Ewa Janczyszyn, zajęcia rytmiczne- instruktor Dominika Zdzięborska, taniec towarzyszki- instruktor Katarzyna Radomska, FOTOKLUB Płoty- instruktor Kamil Macioł, artystyczne piątki- instruktor Joanna Tymowicz, latino dance- instruktor Karol Radomski, młodzieżowy Band „DayDream”- instruktor Tomasz Zdrozis.

Mamy nadzieję, że pogodny nastrój, który zapanował na uroczystości zakończenia roku kulturalnego 2017/2018, przeniesie się na czas wakacyjny. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a także ochoczego powrotu na zajęcia warsztatowe już w październiku. A wszystkie chętne dzieci , które  podczas wakacji pozostają na terenie gminy Płoty zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zajęć wakacyjnych.