24 maja 2017 r. w Domku Kultury w Płotach uroczyście zakończyliśmy rok kulturalny. Była to okazja do spotkania się wszystkich grup działających w DK, wręczenia dyplomów i upominków uczestnikom zajęć oraz podziękowania dla instruktorów za cały rok pracy. Zakończenie roku zbiegło się z Uroczystymi Obchodami Dnia Matki. W programie artystycznym nie zabrakło piosenek o mamie w wykonaniu uczniów Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie oraz popisów gitarowych w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych. Na koniec najmłodsi z Akademii Malucha wręczyli wszystkim mamom upominki przygotowane podczas zajęć.

Kierownik i Pracownicy Domu Kultury w Płotach życzą wszystkim dzieciom i młodzieży wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do DK jesienią.