Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.

 

Konkurs Wielkanocny 201612-02-16
Teatr Art. Re z Krakowa \"Kólowa Śniegu\" 03.02.201605-02-16
W ramach „Kulturalnych Ferii” MGOK w Płotach po raz kolejny zaprosił na spotkanie z Teatrem Art-Re z Krakowa. Tym razem artyści zabrali naszych milusińskich w baśniowy świat Andersena. Najmłodsi, za sprawą Wróżki poznały losy Kaja i Gerdy z baśni pt. „Królowa Śniegu”. To opowieść o dzieciach, które przyjaźniły się ze sobą do czasu, kiedy za sprawą okrutnej królowej zostają rozdzieleni. W serce Kaja trafia odłamek zwierciadła, które sprawia, że chłopiec staje się niegrzeczny i zły, a jego serce zamienia się w kawałek lodu. Zafascynowany Królową Śniegu daje się uprowadzić do jej pałacu. Zrozpaczona Gerda wyrusza na poszukiwania przyjaciela, mimo czyhających na nią niebezpieczeństw. Podczas swej wędrówki do zamku królowej spotyka Rozbójnika, Renifera, Kruka, oraz Królewicza. Ta piękna adaptacja baśni, ukazuje siłę prawdziwej przyjaźni. Kostiumy, dekoracje, ale przede wszystkim wspaniała gra aktorów, przyczyniły się do wielkiego sukcesu przedstawienia. Kreatywność, otwartość i wyjątkowe poczucie humoru aktorów wywoływały salwy śmiechu nie tylko u dzieci, ale i wszystkich obecnych na przedstawieniu. Aktorzy zostali nagrodzeni bardzo głośnymi brawami.
Dzień Babci i Dziadka 201631-01-16
W dniu 27 stycznia 2016 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Występ artystyczny przygotowały dzieci z Akademii Malucha. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Tomasz Buchholc, Przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty Józef Malinowski, Przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płotach Krystyna Morgiewicz oraz Partner Strategiczny Bank BPH Gryfice.

Tetatr Art. Re \"Królowa Śniegu\" 3.02.2016 28-01-16
Regulamin Konkursu Fotograficznego \"Kobieta w obiektywie\" pt. \"Macierzyństwo\"28-01-16

Regulamin

Konkursu Fotograficznego „Kobieta w obiektywie” 2016

pt. „Macierzyństwo”

w ramach

Gminnych Obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet 2016

pod patronatem Burmistrza Płotów

Konkurs Fotograficzny \"Kobieta w obiektywie\" pt \"Macierzyństwo\" Płoty 201628-01-16
Feryjny Kurs Fotografii 27-01-16
Kulturalne Ferie z MGOK 201626-01-16
<<< wstecz 1 2 3 4 5 ... 49 50 51 dalej >>>