Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.
Powitanie wiosny w Lisowie31-03-10

Kolorowo i wiosennie w Lisowie.

 

27 marca z inicjatywy Pani sołtys Beaty Kłosińskiej  i MGOK  w  Płotach we wsi Lisowo odbył się festyn rodzinny z okazji  Powitania Wiosny.  Mimo niezbyt sprzyjającej pogody dzieci i dorośli mogli choć przez chwilę wziąć udział w konkursach sprawnościowych, a także wykazać się znajomością zwyczajów i obrzędów wiosennych.

Dzieci wraz z dorosłymi specjalnie na tę okazje przygotowali piękną Marzannę, którą niestety musieli spalić. Wraz z nadchodzącą wiosną dzieci mogły skorzystać z udekorowania sobie twarzy kolorowymi motylkami oraz pięknymi malunkami .

Ciepła kiełbaska, gorąca herbata to najlepszy sposób na ogrzanie się i włączenie się do dalszej zabawy.

Najsympatyczniejszym konkursem okazało się być karaoke. Zdolności wokalne młodych ludzi były nagradzane słodkościami. Niestety czas upływa szybko, mamy nadzieję, ze wkrótce znowu będziemy mogli uczestniczyć w życiu kulturalnym sołectwa i wsi.