Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.
Na sportowo w Grabowie28-05-10

Dzień Sportu w Grabowie

 

   MGOK w Płotach jest jednostką bardzo dobrze współpracującą z Ośrodkiem MONAR w Grabowie. 27 maja delegacja z DK w  Płotach poszerzona o delegację Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Płotach oraz zawodników Polonii Płoty udała się z rewizytą do Grabowa. W programie przewidziany był mecz piłki nożnej, w którym górą okazała się płotowska reprezentacja wygrywając z miejscową drużyną 9:4. Mimo nie sprzyjającej pogody mecz odbył się w miłej i sportowej atmosferze. Po meczu była chwila wytchnienia i możliwość zwiedzania ośrodka dla tych, którzy po raz pierwszy odwiedzili to cudowne miejsce. Wspólne grillowanie i zabawy integracyjne wywołały uśmiech na twarzach wszystkich uczestników.

W czerwcu zaplanowany jest kolejny mecz tym razem w Płotach. Mamy nadzieję, że rywalizacja będzie duża a walka o zwycięstwo będzie typową sportową rywalizacją