Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.
Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych- Płoty 201410-12-14

W piątek, 5. grudnia - dzień poprzedzający tradycyjne Mikołajki, Mikołaj z MGOK w Płotach miał pełne ręce pracy. Odwiedził m.in. Przedszkole Miejskie i Szkołę Podstawową nr 2 w Płotach, Oddział Przedszkolny w Lisowie oraz Świetlice Wiejską w Sownie. Natomiast 8 grudnia odwiedził dzieci uczęszczające na zajęcia Akademii Malucha i Zucha w MGOK. Dzieci z niecierpliwością czekały na jego wizytę.

 

 

Dzieci z niecierpliwością czekały wizyty pana w czerwonym ubraniu. Gdy się zjawił przywitały go z wielkim entuzjazmem. Każdy maluch specjalnie dla Mikołaja przygotował piosenkę lub wierszyk. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne :-)