Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.
Port Lotniczy w Goleniowie i basen Laguna w Gryfinie19-07-10
 
W dniu 15 lipca kolejna grupa mieszkańców naszej gminny udała się na atrakcyjna wycieczkę. W pierwszej kolejności uczestnicy zwiedzili Port Lotniczy w Goleniowie. Dzieci i młodzież mogły zobaczyć jak wygląda odprawa lotnicza, lotniczy samochód strażacki, a także będąc na tarasie widokowym zobaczyć lądowanie i start samolotu lecącego do Dublina.

Pani przewodnik opowiadała o pracy na lotnisku, przekazała ciekawe informacje o samym lotnisku, a także opowiedziała o ciekawych zdarzeniach mających miejsce na lotnisku. Kolejnym punktem wycieczki był basen w Gryfinie. Tam mogły skorzystać z różnego rodzaju atrakcji zażywając kąpiel. Zjeżdżały na zjeżdżalni, pływały w kółkach, korzystały z sauny i dżakuzii. Po tak męczącym dniu wycieczka zakończyła się McDonaldzie.