Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.
Dzień Babci i Dziadka 201631-01-16
W dniu 27 stycznia 2016 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Występ artystyczny przygotowały dzieci z Akademii Malucha. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Tomasz Buchholc, Przewodniczący Komisji Kultury i Oświaty Józef Malinowski, Przewodnicząca Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płotach Krystyna Morgiewicz oraz Partner Strategiczny Bank BPH Gryfice.Po części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy. Gości zaproszono również na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i Partnera Strategicznego Bank BPH w Gryficach. Przedstawiciele Banku przygotowali dla naszych seniorów loterię z nagrodami, a dla najmłodszych quiz z nagrodami. W trakcie zabaw malowano również twarze.
W miłej atmosferze przy pląsach muzyki, konkursach i słodkim poczęstunku radośnie upłynął czas zarówno dzieciom jak i seniorom. Była to jedna z tych uroczystości, które niosą za sobą wiele wzruszeń i emocji.
Sto lat wszystkim Babciom i Dziadkom od kochających wnucząt, dołączają się Dyrektor i Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Płotach.