Kontakt O Nas
Witaj na oficjalnej stronie MGOK!
Mamy nadzieje, że informacje w niej zawarte przybliżą Państwu naszą działalność i zachęcą do korzystania z naszych propozycji aktywnego spędzania czasu wolnego. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Płotach istnieje od 1959 roku. Jest placówką upowszechniania kultury, której celem jest pozyskanie i przygotowanie środowiska do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie jej wartości. Dyrektorem placówki jest Pani mgr Anna Buchholc.
Teatr Urwis- Zakręcone Wakacje 201606-07-16
5 lipca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Płotach odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Pipi wędrowniczka’" w wykonaniu teatru Urwis z Krakowa.
Jest to bajka autorska na podstawie książki "Pipi Langstrump"- szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Sympatyczna rudowłosa Pipi, odkrywa nieznany dla niej świat w poszukiwaniu swojego taty. Jest to pełny humoru spektakl w którym czynny udział brały również dzieci. Widzowie poznali elementy kultury różnych zakątków świata: między innymi Hawajów, Chin, i Ameryki.
Mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawili i miło będą wspominać wspólnie spędzony czas. Zachęcamy także wszystkich do poznania równie śmiesznych przygód Pipi, które opisane są w książkach.


mgok